Cestovní pojištění

e-Pojištění online

nabídka Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění - podrobný přehled pojištění na českém trhu. Vyberte si typ Cestovní pojištění, porovnejte nabídky jednotlivých pojišťoven, sjednejte si online Cestovní pojištění a ušetřete až 30% za sjednání přes Internet.

Cestovní pojištění si sjednáváme, abychom měli jistotu finančního zajištění v případě úrazu nebo onemocnění při cestě do zahraničí. Kromě toho si můžeme sjednat ještě různé druhy připojištění, jako jsou pojištění při ztrátě zavazadel, pojištění z odpovědnosti, nebo úrazové připojištění. V případě sjednávání pojištění přímo s cestovní kanceláří existuje často možnost pojištění storna cesty, kdy pojišťovna hradí storno poplatky související se zrušením cesty. Při sjednání základního cestovního pojištění hradí pojišťovna nezbytné náklady pojištěného na ošetření. Zároveň existuje mnoho výluk z pojištění, kdy pojišťovna nemá povinnost plnit. Těchto výjimek existuje celá řada od provozování rizikových sportů po nákup antikoncepce. Zaleží hlavně na připojištěních která si objednáte, ale vždy je dobré se při sjednávání pojištění o těchto výjimkách informovat.

Cestovní pojištění

Možností cestovního pojištění: úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti.

Cestovní pojištění se může sjednávat několika způsoby. Asi nejčastěji se k tomuto účelu využívá služeb zravotní pojišťovny, která nabízí různá zvýhodnění zejména svým klientům. Nevýhodou je nutnost sjednávat takové pojištění na pobočce. Komerční pojišťovny zase nabízejí slevy při sjednání pojištění přes internet. Majitelé platebních karet by se měli informovat o možnostech pojištění karty. Některé karty nabízejí cestovní pojištění, které může být aktivováno telefonicky. Naproti tomu výhodou sjednání cestovního pojištění přímo v cestovní kanceláři je kromě jednoduchého vyřízení přímo při koupi zájezdu také možnost vyjednat množstevní slevy např. při pojištění celého zájezdu.

Cestovní pojištění info